Disces ja lisad Princesas Disney

Nende Disney Princessi kostüümidega saate elada omaenda muinasjuttu. Need maagilised tüdrukute ja naiste kostüümid muudavad teie unistuse teoks, sest te pole kunagi unistamiseks liiga vana!

Saage nende maagiliste Disney kostüümide abil printsessiks, kes olete alati tahtnud olla. Meil on kogu valik, alates igavesest klassikast kuni moodsamateni.

Kui armastate loomi ja laulmist ning teil on sõpru, kes tahavad lõbusalt kaasa lüüa, siis mõelge meie Lumivalgekese ja Seitsme pöialpoisi kostüümidele . Kui teile on öeldud, et olete ilus nii seest kui väljast ja armastate head raamatut, on meie Ilu ja metsalise kostüüm teile ideaalne Disney printsessi kostüüm.

Meie Rapunzeli kostüüm annab teile pikad püksid, mida olete alati soovinud, ja Vaiana kostüüm sobib suurepäraselt meeleolukate ja seiklushimuliste tüdrukute jaoks. Ja kui meri on teie teine kodu, on Arieli kostüüm teile. Kui teile meeldivad lumememmid ja kõik asjad talvel, siis näidake end järgmisel külmunud kostüümipeol külmutatud kostüümis nagu Elsa või Anna. Kuid kui teie tegelik eripära on magamine, proovige meie Aurora või Uinuva Ilu kostüümi või meie Maleficent kostüümi, kui eelistate olla talgu kaabakas.

Nüüd peate vaid valima oma suuruse ja teie tüdrukute või naiste Disney Princessi kostüüm saab korda. Ärge unustage oma välimuse lõpetamiseks lisada mõned olulised aksessuaarid, sest mida teeks Tuhkatriinu ilma oma klaasist sussideta?

Kui teil on väike tüdruk, kes on Printsessimaailma hullumeelne, aidake tal võõrustada tema enda temaatilist pidu või Disney Princessi sünnipäeva: leidke taldrikud, salvrätikud, tassid, vanikud, pilanad ja palju muud printsessipidude kaunistusi .

Kõik Disney printsessid ootavad teid Funideliasse, et saaksite võtta juhirolli ja panna nende lood taas ellu tulema.

https://www.funidelia.ee/carrito
Sorteerima:
Se han encontrado X productos 1: 59 leitud tooted
Lühike:
Teie otsing:
    Top