Disney kostüümid lastele ja täiskasvanutele

Avastage Disney võlu meie Disney kostüümidega , sest kunagi pole hilja seiklema asuda!

Täiesti uus maailm, mis on täis teie lemmik Disney filmide ja tegelaste kostüüme: Elsa ja Anna külmutatud, lumivalge , ilu ja metsalise, Tuhkatriinu, Rapunzeli, Vaiana kostüümidest ... Samuti on meil kostüümid kõigile kuulsatele Disney kaabakatele või nende lastele nagu järeltulijad ja maleficent ise.

Lisaks Disney Princessi kostüümidele leiate kostüüme ka teistele Disney lemmikutele: Nemo leidmine, Toy Story (Woody, Buzz, Jessie, plastisõdurid), Karupoeg Puhh, Tinkerbell ja Alice Wonderlandis (Mad Hatter ja Hearts Queen).

Disney sümboolseim tegelane ei saa ka meie kollektsioonist puududa ... sirvige Miki Hiire kõrvu ja kostüüme või Minni Hiire kostüüme ja vibusid armsa kostüümi jaoks, mis sobib suurepäraselt igaks peoks.

Ole meie külaline! Võõrustage autentset Disney posh-pidu koos täiskasvanute ja laste kõige naljakamate Disney-kostüümidega ja muutuge teie lemmiktegelaseks. Funideliast leiate ka tohutut valikut Disney kaupu ja kingitusi, mida iga fänn armastab: t-särgid, kruusid ja funkod ning palju muud!

https://www.funidelia.ee/carrito
Sorteerima:
Se han encontrado X productos 1: 96 leitud tooted
Lühike:
Teie otsing:
    Top