Väike merineitsi Arieli kostüümid

Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne oleks elada mere all? Need Ariel Väike merineitsi kostüümid võivad lihtsalt aidata teil seda teada saada! Nad on merede kõige originaalsemad merineitsi kostüümid .

Meie Arieli kostüümid panevad teid tundma nagu Disney väikest merineitsi, unistades seiklustest ülaltoodud maailmas. Kuid ärge muretsege, me pole nagu mere nõid, nii et me ei palu teil oma väikese merineitsi kostüümi jaoks oma hääl ära anda!

Tüdrukute ja naiste kostüümil on läikiv türkiissinine seelik, mille allosas on täius ja mis jäljendab kalasaba. Lavendli ülaosa teeb pika punase paruka silma paistma, nii et hankige see kindlasti, et saaksite olla Disney filmi Arieli elav pilt.

Lisaks Väikeste Merineitsi kostüümidele on meil ka Disney Ursula kostüümid, mere sügavusest pärit kuri nõid, kes Disney filmis trügib Arieli loobuma oma häälest troonile tulnud kuningale Tritonile. Disney Ursula kostüümis on must ja lilla seelik ning lühike, valgete juustega parukas.

Disney Väikesest merineitsist leiate tüdrukutele ja naistele ideaalsed Disney printsess Arieli kostüümid ning ka originaalsel muinasjutul põhinev väljamõeldud kleit.

Lõbutsege ja elage tuhandeid seiklusi mere all!

https://www.funidelia.ee/carrito
Sorteerima:
Se han encontrado X productos 1: 2 leitud tooted
Lühike:
Teie otsing:
    Top